اطلاعیه های شرکت سامانه گسترش پرگون طراحی، تولید و پیاده سازی سامانه سناد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

#ثبت_نام #سال_96-97 #جدید

📍

دوستان و همراهان عزیز

ضمن  آرزوی قبولی طاعات و تبریک خدمت همه عزیزان به مناسبت عید سعید فطر

🌹

به اطلاع میرساند

امکان ثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد، برای سال تحصیلی 95-96 تا پایان هفته ی جاری، مسدود خواهد شد و پس از این امکان ثبت نام سیستمی در سامانه وجود نخواهد داشت.

💎

به همین ترتیب از شنبه دهم تیرماه 1396، ثبت نام برای سال تحصیلی 96-97 در سامانه فعال خواهد شد

هفته ی اول ثبت نام برای دانش آموزان میان پایه خواهد بود و به ترتیب برای دوره های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم فعال خواهد شد.

💎

سامانه سناد از شنبه 17 تیرماه امکان کلاس بندی را برای مدارس فعال خواهد کرد

ثبت نام و کلاس بندی سال جدید طبق برنامه های اعلام شده دفتر برنامه ریزی، فعال شده و مدیریت توزیع کلاس ها و دانش آموزان در اختیار استان ها خواهد بود و هر استان به فراخور نیازهای خود می تواند تنظیماتی برای خود در محدوده تعداد سرجمع کلاس تعیین شده انجام دهد.

#برنامه #زمان_بندی

طبق مصوباتی دفتر آمار و  برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش

ثبت نام سال جدید 96-97 تا پایان آبان ماه باز بوده و در پایان آبان ماه 1396 با نهایی شدن و پلمپ دفاتر آمار، امکان ثبت نام دانش آموزان جدید مسدود خواهد شد.

و پس از آن فقط امکان انتقال دانش آموز از مدرسه به مدرسه ی دیگر باز خواهد بود.

لذا مسئولین محترم در نظر داشته باشند که برای سال جدید، نسبت به ثبت نام دانش آموزان خود در اولین زمان ممکن اقدام نموده تا در فرصت موجود کل ثبت نام ها انجام شود.

همچنین در خصوص فروش کتاب های درسی قابل ذکر است، طبق برنامه ریزی انجام شده، ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان اول ابتدایی و دهم و یازدهم فنی حرفه ای از 15 تیرماه فعال خواهد شد.

بدیهی است که سفارش کتاب  این دانش آموزان منوط به ثبت نام در سال جدید 96-97 خواهد بود. و با توجه به ثبت نام آنها در سامانه سناد، امکان ثبت سفارش کتاب درسی برای آنان فراهم خواهد شد.

...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 14 تير 1396 ساعت: 21:41

close
تبلیغات در اینترنت